Năo foi possível encontrar o ficheiro pretendido. Internetowy Teleturniej, Krzysztof Ibisz, Gra w ciemno, Milionerzy, Gra z Ibiszem

Chcesz być informowany o nowościach?

Dla prasy


iTurniej – pomysł Krzysztofa Ibisza na nowy format internetowy

INFORMACJA PRASOWA

Powstaje „Gra z Ibiszem” - nowy projekt internetowy według pomysłu Krzysztofa Ibisza. Firmy Good Mood  i Redefine przy współpracy z Krzysztofem Ibiszem przenoszą formaty telewizyjne do Internetu.

Krzysztof Ibisz - prezenter, dziennikarz, producent telewizyjny i aktor. Od 15 lat utrzymuje się w czołówce rankingów popularności. Jedna z największych osobowości telewizyjnych. Laureat trzech Wiktorów, dwóch Telekamer, niezliczonych nominacji. Showman, specjalista od teleturniejów. Poprowadził największe i legendarne już przedsięwzięcia dla najbardziej znaczących stacji telewizyjnych w Polsce. Oto kilka wybranych spośród tysięcy odcinków i show na żywo:

Telewizja Polska: „ Czar Par”, Festiwale w Sopocie i Opolu, Wybory Miss Polonia

TVN: „Zostań Gwiazdą”

Telewizja Polsat: wszystkie edycje programu „Bar”, „Życiowa Szansa”, „Rosyjska Ruletka”, „Awantura o Kasę”, „Gra w Ciemno”, wybory Miss Polski, wszystkie edycje programu „Jak Oni Śpiewają”

Jako spec od teleturniejów i mistrz kontaktu z publicznością, a jednocześnie wielki fan mediów i producent Krzysztof wpadł na pomysł stworzenia projektu „Gra z Ibiszem”. Partnerzy: Krzysztof Ibisz oraz firmy Redefine Sp. z o.o. i Good Mood Sp. z o.o. przenoszą sprawdzone i ulubione przez widzów pomysły ze szklanego ekranu na monitory komputerów tworząc nowy format internetowy – iTurniej (Internetowy Teleturniej).

Dzięki realizacji tego przedsięwzięcia udział w teleturniejach nie będzie już zabawą tylko dla wybranych. Każdy będzie mógł wziąć udział w  iTurniejach - grach prowadzonych przez Krzysztofa Ibisza. Gracz przechodząc do kolejnych etapów zdobędzie prawdziwe nagrody, a najlepsi – możliwość zagrania  wielkim finale on-line.

Na początek gospodarzem teleturniejów będzie Krzysztof Ibisz, lecz niebawem zaprosi do udziału inne gwiazdy telewizji. W ten sposób powstanie nowy standard internetowej rozrywki, teleturniej internetowy – iTurniej.

mediarun.pl

Informacji udziela:
Anna Gruszczyńska
IBISZ MEDIA GROUP Sp. z o.o.
tel.: 022 658 26 56
mobile: 0 604 296 900
e-mail: a.gruszczynska@ibisz.pl